Op de Louizalaan is de nieuwe conceptstore van het Belgische modemerk Essentiel geopend, en wij waren er uiteraard als de eersten bij om, met het onvermijdelijke champagneglas in de hand, de shop en alles wat erin staat, te bewonderen. Inge Onsea zag er behoorlijk oogverblindend uit in haar Prada slash MiuMiu-outfit, en liep vrolijk aan iedereen te vertellen hoe blij ze wel niet was met de nieuwe winkel, met een stralende Esfandiar Eghtessadi in haar kielzog.
In de conceptstore wordt naast Essentiel (voor mannen, vrouwen èn kinderen) ook See By Chloé en Orla Kiely verkocht, er is een ‘music and books’hoek, en door de winkel verspreid staan verzorgingsproducten in een moderne vintage jaren zeventig verpakking, die ik zo snel mogelijk op mijn toilettafel wil staan hebben. Verder is de winkel zelf heel gezellig gedecoreerd, met grote en anders-dan-anders, maar mooi, behangen (met vogels of pin-ups) paskamers. Het kleine-meisje in een veel te grote speelgoedwinkelgevoel dreef de hele avond boven, mijn wenslijstje voor de feestdagen is sinds gisteren drie keer langer geworden.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
DigiGLAM: ELLE eMAG
a
-
Recente berichten
-
Top Posts
-
Recente reacties
pauline grossen op Project Runway komt naar … jelkalepever op Maison Martin Margiela zet deu… FredThePen op Abercrombie & Fitch verove… patricia op ELLE en de wondere websit… Imelda op Als een zak? Archief
- september 2008 (1)
- augustus 2008 (10)
- juli 2008 (31)
- juni 2008 (53)
- mei 2008 (50)
- april 2008 (47)
- maart 2008 (48)
- februari 2008 (69)
- januari 2008 (56)
- december 2007 (58)
- november 2007 (58)
- oktober 2007 (77)
- september 2007 (89)
- augustus 2007 (94)
- juli 2007 (71)
- juni 2007 (77)
- mei 2007 (113)
- april 2007 (6)
-
Spam Blocked

