Skip navigation

Adresboek ELLE België

Verantwoordelijke Uitgever

Bernard de Wasseige
elle@ventures.be

Abonnementen

Isabelle De Proost
Isabelle.de.proost@elle.be
+32-2-352 66 88

Hoofdredactrice

Lut Buyck
lut.buyck@elle.be

Redactiesecretariaat

Tine Zwaenepoel
tine.zwaenepoel@elle.be

Art Director

Julie Vrijens
julie.vrijens@elle.be

Chef redactie

Lieve Van de Velde
lieve.vandevelde@elle.be

Vormgeving

Christel Geelen
christel.geelen@elle.be

Beeldredactie

Eugénie Rittweger de Moor
eugenie.rittweger@elle.be

Walter Vleugels
walter.vleugels@elle.be

Coördinatie agenda

Caroline Henderickx
caroline.henderickx@elle.be

Coördinatie lifestyle

Nica Broucke
nica.broucke@elle.be

Coördinatie mode en beauty

Lut Buyck
lut.buyck@elle.be

Shopping Mode&Beauty

Anne Poelmans
anne.poelmans@elle.be

Commercieel directeur

Philippe De Jonghe
elle@ventures.be
+32-475-23 48 40

7 Comments

  1. Posted zondag, 27 mei 2007 at 14:21 | Permalink

    Hoi!

    Net jullie erg leuke blog ontdekt, leuk! Zouden jullie onze blog (www.fashionista.be) willen toevoegen aan jullie ‘shebloggers’ lijstje?

    Let me know, ik plaats HEEL graag een linkje terug!

    kusjes
    Yori

  2. Posted vrijdag, 24 augustus 2007 at 18:28 | Permalink

    Een ware hype in Nederland en ook de Nederlandse Elle site maakt er al melding van:
    de BiB bag-in-bag is een leren binnentas, voorzien van 10 vakken die je in je
    designer Miu-Miu, Prada of Cloe tas kunt doen. Aangezien de tassen voorlopig kingsize
    van de catwalk blijven rollen én vrouwen nu eenmaal graag van tas wisselen is
    dit de uitkomst! De BiB is een elegante oplossing voor diegenen die nooit meer willen graaien of iets vergeten bij het overladen van de inhoud.

    Diverse foto’s (Stills) op te vragen bij info@bibinternational.eu óf een link naar de website zou helemaal top zijn. Met vriendelijke groet, Peggy

  3. Posted maandag, 17 september 2007 at 17:44 | Permalink

    Komt er misschien ook een ELLE winkel in Belgie?

  4. Fie
    Posted dinsdag, 22 januari 2008 at 14:55 | Permalink

    Zou iemand mij kunnen vertellen waar ik de nieuwe collectie dameskleding van Calvin Klein in Antwerpen zou kunnen bemachtigen?
    Alvast bedankt.

  5. lisa
    Posted vrijdag, 16 mei 2008 at 13:56 | Permalink

    Hallo,
    Zou iemand mij kunnen vertellen of jullie ook rondleidingen geven achter de schermen van dit blad elle? Hoe dat zeg maar allemaal in zijn werk gaat.
    groetjes lisa

  6. Posted maandag, 23 juni 2008 at 20:43 | Permalink

    Hey,

    Ik ben al jaren een trouwe Elle lezeres en ik lees ook al een hele tijd jullie blog.
    Ik heb een tijdje geleden mijn eigen blog opgericht.
    Zouden jullie mijn blog willen toevoegen aan jullie Shebloggers?
    http://thenewcarrybradshaw.spaces.live.com/

    Dit is’m

    groetjes,
    TNCB

  7. Posted zondag, 6 juli 2008 at 14:34 | Permalink

    Hoi,

    Ik kwam per toeval op jullie site. Erg leuk!
    Ik heb ook een blog (http://www.studio117.nl/blog) waar ik trendy ipod hoesjes die ik zelf maak verkoop. Zouden jullie een link naar mij willen plaatsen of een artikel over mijn hoesjes willen schrijven?

    Groetjes,
    Wendy de Haan


Plaats een reactie

Required fields are marked *
*
*

%d bloggers op de volgende wijze: